Pomáhám klikem: krmivo Canine Caviar pro Nadační fond Pes v nouzi

AGRO CS jako partner projektu daroval krmivo v hodnotě 850 Kč, které po jeho dokončení odešle přímo neziskové organizaci. Každý, kdo klikne na tlačítko "Pomáhám klikem" pod představením krmiva, připíše dvacet haléřů a po naklikání celé částky bude projekt ukončen a krmivo odesláno.

Free Spirit Alkaline® 5 kg kuřecí + proso

Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy, kojící feny a je skvělé pro rostoucí štěňata středních a velkých plemen.

Zdraví
ZÁSADITÁ strava s omezeným počtem složek, která obsahuje protein nejvyšší kvality a prospěšný jediný komplexní sacharid. Strava s nízkým glykemickým indexem, bez přidaných konzervačních látek, hormonů, GMO nebo ethoxychinu. Neobsahuje žádné vedlejší živočišné produkty.

Složení
Sušené kuřecí maso 40 %, celozrnné proso 26 %, kuřecí tuk 9 % (konzervovaný směsí tokoferolu), kokos, vojtěška sušená sluncem, kokosový olej, hnědá mořská rasa sušená sluncem, sušený produkt fermentace Lactobacillus Acidophilus, chlorid sodný, lecitin, FOS neboli fruktooligosacharidy (prebiotika), pískavice řecké seno, máta peprná, papája, šípky, extrakt z juky, anýzový olej, tymiánový olej.

Více o krmivu >>


Dnes pomáháme
Spuštění projektu: 31.10.2017
Nyní klikáme: 850 Kč
Cílová částka: 8570 Kč
Kliknutím připíšete: 0,2 Kč
Pomáháte sami i VY?
Nadační fond PES V NOUZI
Bankovní účet: 745 746 747/0600
Telefon: +420 77 55 66 136
E-mail: info (zavináč) pesvnouzi.cz
Dnes klikáme pro Nadační fond Pes v nouzi, který zašle krmivo opuštěným pejskům do jednoho z útulků, kterým pomáhá.

DěkujemeNaklikali jste: 8 570,00 Kč

Po kliknutí na tlačítko Pomáhám klikem se naklikaná částka zvýší o dvacet haléřů a po dosažení cílové částky odešle partner vybraný produkt neziskové organizaci.

Co dělat…
Inspirujte se radami co dělat, když najdete cizího pejska, nebo jste se stali svědkem týrání zvířat.

 


Děkujeme, že máte zájem o produkty našeho partnera. I jejich zakoupením pomáháte.

Canine Caviar je výjimečné ultraprémiové krmivo, které je díky svému pečlivě zvolenému a vyváženému složení a šetrným procesem zpracování, zcela odlišné od ostatních krmiv na trhu.

Canine Caviar je ALKALIZUJÍCÍ krmivo, které napomáhá k udržení ideální hodnoty pH v těle psa, což je v rozmezí pH 7,1 – 7,4.

Tato hladina pH je velmi důležitá pro optimální látkovou výměnu a tedy pro správné fungování celého organismu Vašeho mazlíčka.

Canine Caviar je tak krmivem, které je NEJBLÍŽE PŘIROZENÉ POTRAVĚ, jakou by žral divoký pes nebo vlk ve volné přírodě, protože krev, střeva a míšní mok lovených zvířat jsou alkalické. Vlk ze své ulovené kořisti nejprve sežere obsah dutiny břišní, poté svalovinu z končetin, trup, hlavu, maso a zbytky kostí.


Představujeme Nadační fond Pes v nouzi

Nadační Fond PES V NOUZI byl založen dne 5. srpna 2009 za účelem aktivní pomoci psím útulkům a azylům, psům zatoulaným či nechtěným, týraným či jinak strádajícím, za jejichž smutné osudy můžeme právě my lidé! Naše pomoc se soustředí především na návrat ztracených pejsků zpět do rodin, podporu psí adopce, zajištění chybějící veterinární péče v útulcích, rekonstrukce útulků a zajištění chybějícího krmiva a potřeb pro útulky a depozita.

Poslání nadačního fondu

Umisťování opuštěných pejsků do nových domovů
Pomoc při hledání nových majitelů, podpora adopčních programů, podpora programů přípravy psů pro příchod do nového domova (výcvik, socializace apd.) a související činnosti.

Akutní veterinární péče pro útulky
Příspívání na operace a veterinární ošetření tam, kde je ohrožen život zvířete z důvodu chybějících financí. Dále pomoc s financováním veterinární péče a vybavení tam, kde se jich v útulcích nedostává a je tak ohrožen život či zdraví zvířete.

Materiální pomoc útulkům
Pomoc s obstaráním krmiva, kde se ho nedostává; materiální sbírky na psí vybavení (léky, desinfekce, obojky, mističky, krmivo, hračky apod.); příspěvky na stavbu či rekonstrukci kotců v případech, kdy je stav velice nevyhovující a ohrožující zdraví a kvalitní život psů v útulcích a související činnosti.

 

Pomáháte sami?
Nadační fond PES V NOUZI - jak pomoci?
Číslo účtu: 745 746 747 /0600
Kontatkní osoba: Eva Šteklová
Telefon: 775 566 136
Aktuálně potřebují: především o staré textilie, krmivo, desinfekce, mističky, hračky a další potřeby, prostě vše, co můžou útulky potřebovat a čeho se jim nedostává.

Vybírejte z aktuálních projektů
Pomáhám klikem: knihy pro Nadační fond dětské onkologie KRTEK
Spuštění projektu: 10.11.2017
Klikáme: knihy za 599 Kč
Partner projektu: knihcentrum.cz