Pomáhám klikem: knihy pro Nadační fond dětské onkologie KRTEK

KNIHCENTRUM.CZ jako partner projektu daroval knihy, které po jeho dokončení odešle přímo neziskové organizaci. Každý, kdo klikne na tlačítko "Pomáhám klikem" pod představením knih, připíše dvacet haléřů a po naklikání celé částky bude projekt ukončen a knihy odeslány.

Milý Donalde Trumpe Holografický blok samolepek Minnie Vánoční koledy s pianem Pohádky o mašinkách
Cena knihy: 119 Kč Cena knihy: 71 Kč Cena knihy: 299 Kč Cena knihy: 129 Kč

Dnes pomáháme
Spuštění projektu: 28.11.2018
Nyní klikáme: 618 Kč
Cílová částka: 32 745 Kč
Kliknutím připíšete: 0,2 Kč

Pomáháte sami i VY?
NFDO KRTEK
Bankovní účet: 3503770297 / 0100
Kontatkní osoba: Mgr. Kateřina Doležalová
Telefon: 728 802 656
E-mail: katka@krtek-nf.cz
Měly by si hrát s vrstevníky na hřišti. Místo toho svádějí v nemocnici boj se záludným nepřítelem. Nádorových onemocnění u dětí přibývá. Na Klinice dětské onkologie Fakultní nemocnice Brno každoročně vyléčí desítky malých pacientů. Ti při zdlouhavé a vysilující terapii ocení všechno, co je přivede na jiné myšlenky. Třeba knížky, které zkrátí dlouhou chvíli. Pomoci můžete i Vy. Ne penězi, ale svojí pozorností a chvilkou času.
Pomáhám klikemNaklikali jste: 32 440,80 Kč Cílová částka: 32 745 Kč

Po kliknutí na tlačítko Pomáhám klikem se naklikaná částka zvýší o dvacet haléřů a po dosažení cílové částky odešle partner vybraný produkt neziskové organizaci.


Klinika dětské onkologie Fakultní nemocnice Brno
Klinika dětské onkologie provádí komplexní diagnostiku, diferenciální diagnostiku a komplexní terapii nádorových onemocnění u pacientů ve věku 0-19 let. Primární spádovou oblastí je celá Morava a Slezsko, cca 5% pacientů je k nám referováno z českých krajů.

 


Děkujeme, že máte zájem o produkty našeho partnera. I jejich zakoupením pomáháte.

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes šedesát tisíc knih skladem se slevami až 90 % Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu nebo při transportu. Téměř každý měsíc pro vás zlevňujeme některé tituly a ty pak můžete najít v našich tištěných letácích.


Představujeme Nadační fond dětské onkologie KRTEK

Nadační fond dětské onkologie KRTEK podporuje od roku 1999 práci lékařů a zdravotníků Kliniky dětské onkologie Fakultní nemocnice Brno a je její neoddělitelnou součástí. Naší hlavní prioritou je zkvalitnění a zpříjemnění pobytu dětí v nemocnici, péče v průběhu trvání celé léčby a pomoc při vyrovnávání se s jejími následky. Zajišťujeme dovybavení pracovišť Kliniky dětské onkologie, přispíváme na výzkum, vzdělávání lékařů a zdravotnického personálu. Průběžně, podle aktuálních potřeb, vytváříme projekty zaměřené na cílenou pomoc jednotlivým hospitalizovaným dětem i dětem, které již aktivní léčbu ukončily a vyrovnávají se s jejími následky.

Nadační fond dětské onkologie KRTEK from Nadační fond KRTEK on Vimeo.

Pomáhejte sami
NFDO KRTEK
Bankovní účet: 3503770297 / 0100
Kontatkní osoba: Mgr. Kateřina Doležalová
Telefon: 728 802 656
E-mail: katka@krtek-nf.cz
Děkujeme všem dárcům, kteří nám pomáhají. Aktuální informace o tom co v současnosti potřebujeme naleznete na našich stránkách.

Vybírejte z aktuálních projektů
Pomáhám klikem: knihy pro Chráněné bydlení Ovečka Diakonie ČCE Brno
Spuštění projektu: 29.10.2018
Klikáme: knihy za 973 Kč
Partner projektu: knihcentrum.cz