Pomáhám klikem: knihy pro Nadační fond dětské onkologie KRTEK

KNIHCENTRUM.CZ jako partner projektu daroval knihy v hodnotě 599 Kč, které po jeho dokončení odešle přímo neziskové organizaci. Každý, kdo klikne na tlačítko "Pomáhám klikem" pod představením knih, připíše dvacet haléřů a po naklikání celé částky bude projekt ukončen a knihy odeslány.

Emoji oficiální kniha samolepek Kamarádi zvířátka Ledové království
Nejkrásnější kolekce příběhů
Cena knihy: 183 Kč Cena knihy: 67 Kč Cena knihy: 349 Kč

Dnes pomáháme
Spuštění projektu: 10.11.2017
Nyní klikáme: 599 Kč
Cílová částka: 27 246 Kč
Kliknutím připíšete: 0,2 Kč

Již naklikané projekty pro NFDO KRTEK
Pomáháte sami i VY?
NFDO KRTEK
Bankovní účet: 3503770297 / 0100
Kontatkní osoba: Mgr. Kateřina Doležalová
Telefon: 728 802 656
E-mail: katka@krtek-nf.cz
Měly by si hrát s vrstevníky na hřišti. Místo toho svádějí v nemocnici boj se záludným nepřítelem. Nádorových onemocnění u dětí přibývá. Na Klinice dětské onkologie Fakultní nemocnice Brno každoročně vyléčí desítky malých pacientů. Ti při zdlouhavé a vysilující terapii ocení všechno, co je přivede na jiné myšlenky. Třeba knížky, které zkrátí dlouhou chvíli. Pomoci můžete i Vy. Ne penězi, ale svojí pozorností a chvilkou času.
Pomáhám klikemNaklikali jste: 26 913,20 Kč Cílová částka: 27 246 Kč

Po kliknutí na tlačítko Pomáhám klikem se naklikaná částka zvýší o dvacet haléřů a po dosažení cílové částky odešle partner vybraný produkt neziskové organizaci.


Klinika dětské onkologie Fakultní nemocnice Brno
Klinika dětské onkologie provádí komplexní diagnostiku, diferenciální diagnostiku a komplexní terapii nádorových onemocnění u pacientů ve věku 0-19 let. Primární spádovou oblastí je celá Morava a Slezsko, cca 5% pacientů je k nám referováno z českých krajů.


Děkujeme, že máte zájem o produkty našeho partnera. I jejich zakoupením pomáháte.

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes šedesát tisíc knih skladem se slevami až 90 % Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu nebo při transportu. Téměř každý měsíc pro vás zlevňujeme některé tituly a ty pak můžete najít v našich tištěných letácích.


Představujeme Nadační fond dětské onkologie KRTEK

Nadační fond dětské onkologie KRTEK podporuje od roku 1999 práci lékařů a zdravotníků Kliniky dětské onkologie Fakultní nemocnice Brno a je její neoddělitelnou součástí. Naší hlavní prioritou je zkvalitnění a zpříjemnění pobytu dětí v nemocnici, péče v průběhu trvání celé léčby a pomoc při vyrovnávání se s jejími následky. Zajišťujeme dovybavení pracovišť Kliniky dětské onkologie, přispíváme na výzkum, vzdělávání lékařů a zdravotnického personálu. Průběžně, podle aktuálních potřeb, vytváříme projekty zaměřené na cílenou pomoc jednotlivým hospitalizovaným dětem i dětem, které již aktivní léčbu ukončily a vyrovnávají se s jejími následky.

Nadační fond dětské onkologie KRTEK from Nadační fond KRTEK on Vimeo.

Pomáhejte sami
NFDO KRTEK
Bankovní účet: 3503770297 / 0100
Kontatkní osoba: Mgr. Kateřina Doležalová
Telefon: 728 802 656
E-mail: katka@krtek-nf.cz
Děkujeme všem dárcům, kteří nám pomáhají. Aktuální informace o tom co v současnosti potřebujeme naleznete na našich stránkách.

Vybírejte z aktuálních projektů
Pomáhám klikem: Nadační fond Pes v nouzi
Spuštění projektu: 31.10.20176
Klikáme: ultraprémiové krmivo Canine Caviar za 850 Kč
Partner projektu: caninecaviar.cz