Pomáhám klikem: knihy pro Nadační fond dětské onkologie KRTEK

KNIHCENTRUM.CZ jako partner projektu daroval knihy, které po jeho dokončení odešle přímo neziskové organizaci. Každý, kdo klikne na tlačítko "Pomáhám klikem" pod představením knih, připíše dvacet haléřů a po naklikání celé částky bude projekt ukončen a knihy odeslány.

Cvičení a úkoly pro malé školáky Nauč mě říkadla Encyklopedie Příroda Bystrá hlavička pro děti od 5 do 8 let
Cena knihy: 99 Kč Cena knihy: 99 Kč Cena knihy: 169 Kč Cena knihy: 99 Kč

Dnes pomáháme
Spuštění projektu: 26.7.2019
Nyní klikáme: 466 Kč
Cílová částka: 35 694 Kč
Kliknutím připíšete: 0,2 Kč

Pomáháte sami i VY?
NFDO KRTEK
Bankovní účet: 3503770297 / 0100
Kontatkní osoba: Mgr. Kateřina Doležalová
Telefon: 728 802 656
E-mail: katka@krtek-nf.cz
Měly by si hrát s vrstevníky na hřišti. Místo toho svádějí v nemocnici boj se záludným nepřítelem. Nádorových onemocnění u dětí přibývá. Na Klinice dětské onkologie Fakultní nemocnice Brno každoročně vyléčí desítky malých pacientů. Ti při zdlouhavé a vysilující terapii ocení všechno, co je přivede na jiné myšlenky. Třeba knížky, které zkrátí dlouhou chvíli. Pomoci můžete i Vy. Ne penězi, ale svojí pozorností a chvilkou času.
DěkujemeNaklikali jste: 35 964,00 Kč

Po kliknutí na tlačítko Pomáhám klikem se naklikaná částka zvýší o dvacet haléřů a po dosažení cílové částky odešle partner vybraný produkt neziskové organizaci.


Klinika dětské onkologie Fakultní nemocnice Brno
Klinika dětské onkologie provádí komplexní diagnostiku, diferenciální diagnostiku a komplexní terapii nádorových onemocnění u pacientů ve věku 0-19 let. Primární spádovou oblastí je celá Morava a Slezsko, cca 5% pacientů je k nám referováno z českých krajů.

 


Děkujeme, že máte zájem o produkty našeho partnera. I jejich zakoupením pomáháte.

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes šedesát tisíc knih skladem se slevami až 90 % Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu nebo při transportu. Téměř každý měsíc pro vás zlevňujeme některé tituly a ty pak můžete najít v našich tištěných letácích.


Představujeme Nadační fond dětské onkologie KRTEK

Nadační fond dětské onkologie KRTEK podporuje od roku 1999 práci lékařů a zdravotníků Kliniky dětské onkologie Fakultní nemocnice Brno a je její neoddělitelnou součástí. Naší hlavní prioritou je zkvalitnění a zpříjemnění pobytu dětí v nemocnici, péče v průběhu trvání celé léčby a pomoc při vyrovnávání se s jejími následky. Zajišťujeme dovybavení pracovišť Kliniky dětské onkologie, přispíváme na výzkum, vzdělávání lékařů a zdravotnického personálu. Průběžně, podle aktuálních potřeb, vytváříme projekty zaměřené na cílenou pomoc jednotlivým hospitalizovaným dětem i dětem, které již aktivní léčbu ukončily a vyrovnávají se s jejími následky.

Nadační fond dětské onkologie KRTEK from Nadační fond KRTEK on Vimeo.

Pomáhejte sami
NFDO KRTEK
Bankovní účet: 3503770297 / 0100
Kontatkní osoba: Mgr. Kateřina Doležalová
Telefon: 728 802 656
E-mail: katka@krtek-nf.cz
Děkujeme všem dárcům, kteří nám pomáhají. Aktuální informace o tom co v současnosti potřebujeme naleznete na našich stránkách.

Vybírejte z aktuálních projektů
Pomáhám klikem: knihy pro Chráněné bydlení Ovečka Diakonie ČCE Brno
Spuštění projektu: 26.7.2019
Klikáme: knihy za 1 222 Kč
Partner projektu: knihcentrum.cz