Pomáhám klikem: knihy pro Nadační fond dětské onkologie KRTEK

KNIHCENTRUM.CZ jako partner projektu daroval knihy v hodnotě 614 Kč, které po jeho dokončení odešle přímo neziskové organizaci. Každý, kdo klikne na tlačítko "Pomáhám klikem" pod představením knih, připíše dvacet haléřů a po naklikání celé částky bude projekt ukončen a knihy odeslány.

Čteme společně biblické příběhy Barbie Ve světě her
(Filmový příběh)
Odvážná Vaiana Legenda o konci světa (Filmový příběh)
Cena knihy: 256 Kč Cena knihy: 159 Kč Cena knihy: 199 Kč

Dnes pomáháme
Spuštění projektu: 1.2.2018
Nyní klikáme: 614 Kč
Cílová částka: 28 993 Kč
Kliknutím připíšete: 0,2 Kč

Pomáháte sami i VY?
NFDO KRTEK
Bankovní účet: 3503770297 / 0100
Kontatkní osoba: Mgr. Kateřina Doležalová
Telefon: 728 802 656
E-mail: katka@krtek-nf.cz
Měly by si hrát s vrstevníky na hřišti. Místo toho svádějí v nemocnici boj se záludným nepřítelem. Nádorových onemocnění u dětí přibývá. Na Klinice dětské onkologie Fakultní nemocnice Brno každoročně vyléčí desítky malých pacientů. Ti při zdlouhavé a vysilující terapii ocení všechno, co je přivede na jiné myšlenky. Třeba knížky, které zkrátí dlouhou chvíli. Pomoci můžete i Vy. Ne penězi, ale svojí pozorností a chvilkou času.
Pomáhám klikemNaklikali jste: 28 965,60 Kč Cílová částka: 28 993 Kč

Po kliknutí na tlačítko Pomáhám klikem se naklikaná částka zvýší o dvacet haléřů a po dosažení cílové částky odešle partner vybraný produkt neziskové organizaci.


Klinika dětské onkologie Fakultní nemocnice Brno
Klinika dětské onkologie provádí komplexní diagnostiku, diferenciální diagnostiku a komplexní terapii nádorových onemocnění u pacientů ve věku 0-19 let. Primární spádovou oblastí je celá Morava a Slezsko, cca 5% pacientů je k nám referováno z českých krajů.

 


Děkujeme, že máte zájem o produkty našeho partnera. I jejich zakoupením pomáháte.

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes šedesát tisíc knih skladem se slevami až 90 % Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu nebo při transportu. Téměř každý měsíc pro vás zlevňujeme některé tituly a ty pak můžete najít v našich tištěných letácích.


Představujeme Nadační fond dětské onkologie KRTEK

Nadační fond dětské onkologie KRTEK podporuje od roku 1999 práci lékařů a zdravotníků Kliniky dětské onkologie Fakultní nemocnice Brno a je její neoddělitelnou součástí. Naší hlavní prioritou je zkvalitnění a zpříjemnění pobytu dětí v nemocnici, péče v průběhu trvání celé léčby a pomoc při vyrovnávání se s jejími následky. Zajišťujeme dovybavení pracovišť Kliniky dětské onkologie, přispíváme na výzkum, vzdělávání lékařů a zdravotnického personálu. Průběžně, podle aktuálních potřeb, vytváříme projekty zaměřené na cílenou pomoc jednotlivým hospitalizovaným dětem i dětem, které již aktivní léčbu ukončily a vyrovnávají se s jejími následky.

Nadační fond dětské onkologie KRTEK from Nadační fond KRTEK on Vimeo.

Pomáhejte sami
NFDO KRTEK
Bankovní účet: 3503770297 / 0100
Kontatkní osoba: Mgr. Kateřina Doležalová
Telefon: 728 802 656
E-mail: katka@krtek-nf.cz
Děkujeme všem dárcům, kteří nám pomáhají. Aktuální informace o tom co v současnosti potřebujeme naleznete na našich stránkách.