Krmivo Canine Caviar pro HELPPES - Centrum výcviku psů pro postižené

AGRO CS jako partner projektu daroval krmivo v hodnotě 850 Kč, které po jeho dokončení odešle přímo neziskové organizaci. Každý, kdo klikne na tlačítko "Pomáhám klikem" pod představením krmiva, připíše dvacet haléřů a po naklikání celé částky bude projekt ukončen a krmivo odesláno.

Free Spirit Alkaline® 5 kg kuřecí + proso

Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy, kojící feny a je skvělé pro rostoucí štěňata středních a velkých plemen.

Zdraví
ZÁSADITÁ strava s omezeným počtem složek, která obsahuje protein nejvyšší kvality a prospěšný jediný komplexní sacharid. Strava s nízkým glykemickým indexem, bez přidaných konzervačních látek, hormonů, GMO nebo ethoxychinu. Neobsahuje žádné vedlejší živočišné produkty.

Složení
Sušené kuřecí maso 40 %, celozrnné proso 26 %, kuřecí tuk 9 % (konzervovaný směsí tokoferolu), kokos, vojtěška sušená sluncem, kokosový olej, hnědá mořská rasa sušená sluncem, sušený produkt fermentace Lactobacillus Acidophilus, chlorid sodný, lecitin, FOS neboli fruktooligosacharidy (prebiotika), pískavice řecké seno, máta peprná, papája, šípky, extrakt z juky, anýzový olej, tymiánový olej.

Více o krmivu >>


Dnes pomáháme
Spuštění projektu: 6.12.2017
Nyní klikáme: 850 Kč
Cílová částka: 850 Kč
Kliknutím připíšete: 0,2 Kč

Pomáháte sami i VY?
Helppes – Centrum výcviku psů pro postižené
Bankovní účet: 175188017/0300
Telefon: +420 603 769 864
E-mail: info(zavináč)helppes.cz
Dnes klikáme pro neziskovku Helppes – Centrum výcviku psů pro postižené, která pomáhá osobám s nejrůznějšími typy zdravotního postižení ke zvýšení kvality jejich života prostřednictvím speciálně vycvičených psů.

DěkujemeNaklikali jste: 850,00 Kč

Po kliknutí na tlačítko Pomáhám klikem se naklikaná částka zvýší o dvacet haléřů a po dosažení cílové částky odešle partner vybraný produkt neziskové organizaci.

Vhodná plemena pro výcvik asistenčních psů
Pro potřeby výcviku pomocných psů jsou pro své vhodné povahové vlastnosti nejčastěji využívaní Labradorský, Zlatý a Flat coated retriever. Všichni pochází z Anglie a patří do skupiny loveckých psů. Ale pro výcvik se mohou hodit psi i dalších plemen.

 

 


Děkujeme, že máte zájem o produkty našeho partnera. I jejich zakoupením pomáháte.

Canine Caviar je výjimečné ultraprémiové krmivo, které je díky svému pečlivě zvolenému a vyváženému složení a šetrným procesem zpracování, zcela odlišné od ostatních krmiv na trhu.

Canine Caviar je ALKALIZUJÍCÍ krmivo, které napomáhá k udržení ideální hodnoty pH v těle psa, což je v rozmezí pH 7,1 – 7,4.

Tato hladina pH je velmi důležitá pro optimální látkovou výměnu a tedy pro správné fungování celého organismu Vašeho mazlíčka.

Canine Caviar je tak krmivem, které je NEJBLÍŽE PŘIROZENÉ POTRAVĚ, jakou by žral divoký pes nebo vlk ve volné přírodě, protože krev, střeva a míšní mok lovených zvířat jsou alkalické. Vlk ze své ulovené kořisti nejprve sežere obsah dutiny břišní, poté svalovinu z končetin, trup, hlavu, maso a zbytky kostí.


Představujeme Helppes – Centrum výcviku psů pro postižené, o.p.s.

Helppes již od roku 2001 pomáhá osobám s nejrůznějšími typy zdravotního postižení ke zvýšení kvality jejich života prostřednictvím speciálně vycvičených psů. Helppes je držitelem akreditace mezinárodních odborných organizací Assistance Dogs Europe a Assistance Dogs International, Značky spolehlivosti a značky Česká kvalita.

Helppes je jediný zástupce ČR, který se podílí na tvorbě evropských CEN norem pro výcvik a předávání asistenčních, vodících a signálních psů.

Více informací na www.helppes.cz nebo na https://www.facebook.com/helppes/

Poslání o.p.s. Helppes

Posláním Helppes je integrace osob se zdravotním postižením do společnosti a kolektivu, jejich návrat do aktivního života, zařazení do vzdělávacího či pracovního procesu, rozšíření možností při sebeobsluze, získání větší soběstačnosti, nezávislosti, sebevědomí, svobody a bezpečí. To vše pomocí speciálně vycvičených psích pomocníků v projektu Pomoc přichází na čtyřech tlapkách.

 

Pomáháte sami?
Helppes – Centrum výcviku psů pro postižené, o.p.s. - jak pomoci?
Číslo účtu: 745 746 747 /0600

Dárcovská SMS dle zvolené částky 30, 60 nebo 90 Kč, Helppes obdrží 29, 59 nebo 89 Kč. SMS ve tvaru DMS HELPPES 30 / DMS HELPPES 60 / DMS HELPPES 90 na číslo 87 777. Přispívat lze také dlouhodobě. Stačí odeslat na číslo 87 777 SMS ve tvaru DMS TRV HELPPES 30 / DMS TRV HELPPES 60 / DMS TRV HELPPES 90 a zvolená částka bude automaticky odečtena každý měsíc. Více na www.darcovskasms.cz

Kontatkní osoba: Zuzana Daušová
Telefon: 603 769 864
Sekretariát: Natálie Nováková
Telefon: 739 074 968
Vybírejte z aktuálních projektů
Pomáhám klikem: knihy pro Nadační fond dětské onkologie KRTEK
Spuštění projektu: 13.12.2017
Klikáme: knihy za 582 Kč
Partner projektu: knihcentrum.cz