Pomáhám klikem: knihy pro Diakonii ČCE Brno

KNIHCENTRUM.CZ jako partner projektu daroval knihy, které po jeho dokončení odešle přímo neziskové organizaci. Každý, kdo klikne na tlačítko "Pomáhám klikem" pod představením knih, připíše dvacet haléřů a po naklikání celé částky bude projekt ukončen a knihy odeslány.

Neohrožení Drsný muž Mléko a med Tajemná úmrtí v českých zemích
Cena knihy: 263 Kč Cena knihy: 238 Kč Cena knihy: 297 Kč Cena knihy: 199 Kč

Dnes pomáháme
Spuštění projektu: 19.12.2019
Nyní klikáme: 997 Kč
Cílová částka: 5 596 Kč
Kliknutím připíšete: 0,2 Kč

Pomáháte sami i VY?
Chráněné bydlení Ovečka
Bankovní účet:
30015-1344426309/0800
Kontatkní osoba: Bc. Jitka Navrátilová
Telefon: 7514 141 445
E-mail: chb.brno@diakonie.cz
Posláním Chráněného bydlení Ovečka Diakonie ČCE – střediska v Brně je umožnit dospělým lidem s dlouhodobým duševním onemocněním žít běžným způsobem života v bezpečném domácím prostředí.
DěkujemeNaklikali jste: 6 593,00 Kč

Po kliknutí na tlačítko Pomáhám klikem se naklikaná částka zvýší o dvacet haléřů a po dosažení cílové částky odešle partner vybraný produkt neziskové organizaci.


Chráněné bydlení Ovečka Diakonie ČCE
Chráněné bydlení Ovečka je určené pro lidi s dlouhodobým duševním onemocněním, a to s různými typy psychotických, afektivních a úzkostných poruch, kteří jsou vlivem duševní nemoci omezeni ve své soběstačnosti a potřebují službu chráněného bydlení jako podporu.

 

 


Děkujeme, že máte zájem o produkty našeho partnera. I jejich zakoupením pomáháte.

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes šedesát tisíc knih skladem se slevami až 90 % Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu nebo při transportu. Téměř každý měsíc pro vás zlevňujeme některé tituly a ty pak můžete najít v našich tištěných letácích.


Představujeme Chráněné bydlení Ovečka Diakonie ČCE

Chráněné bydlení Ovečka je určené pro lidi s dlouhodobým duševním onemocněním, a to s různými typy psychotických, afektivních a úzkostných poruch, kteří jsou vlivem duševní nemoci omezeni ve své soběstačnosti a potřebují službu chráněného bydlení jako podporu. Jedná se o osoby, které nejsou schopny samy ani s pomocí rodiny zajistit své životní potřeby nebo jim rodinné prostředí nevyhovuje a mají zájem žít samostatně v chráněných podmínkách. Chráněné bydlení Ovečka je určeno pro dospělé klienty od 18 do 64 let.

Pomáhejte sami
Diakonie ČCE - středisko Brno - Chráněné bydlení Ovečka
Bankovní účet: 30015-1344426309/0800
Kontatkní osoba: Bc. Jitka Navrátilová
Telefon: 514 141 445
E-mail: chb.brno@diakonie.cz
Snažíme se, aby se u nás klienti i jejich rodiny cítili dobře. K naší práci potřebujeme i Vaši podporu. Velmi vítáme pomoc, která může mít různou podobu.

Vybírejte z aktuálních projektů
Pomáhám klikem: Knihcentrum.cz pro Nadační fond dětské onkologie KRTEK
Spuštění projektu: 12.12.2019
Klikáme: knihy za 656 Kč
Partner projektu: knihcentrum.cz